Let op: Tijdelijk verminderde bereikbaarheid wegens wegwerkzaamheden aan de N240

Beste motorliefhebbers en klanten,

Van maandag 30 maart tot en met donderdag 9 april voert BAM Infra in opdracht van de provincie Noord-Holland onderhoudswerkzaamheden uit aan de N240. Er wordt onder andere nieuw asfalt en nieuwe belijning aangebracht. Hierdoor is NIWA Motoren tijdelijk iets lastiger bereikbaar dan je van ons gewend bent.

Om verrassingen te voorkomen, hebben we de belangrijkste afsluitingen voor je op een rijtje gezet:

Fase 1: Maandag 30 maart t/m donderdag 2 april (06.00 – 16.00 uur)

  • De N240 is afgesloten voor doorgaand verkeer tussen de rotonde Marktweg/Zaadmarkt en de rotonde Vok Koomenweg.
  • Ook het traject op de N240 tussen de rotonde Dirk Bijvoetweg en de rotonde Almereweg is in deze periode volledig dicht.

Fase 2: Dinsdag 7 april t/m donderdag 9 april (07.00 – 16.00 uur)

  • De N240 is afgesloten voor doorgaand verkeer tussen de aansluiting met de N239 en de rotonde Droge Wijmersweg.

Hoe bereik je ons wel? Tijdens de werkzaamheden geldt er een algemene omleiding voor het doorgaande verkeer via de N307 (Westfrisiaweg), de A7 en de N239 (Westerzeedijk). Volg de gele omleidingsborden in de omgeving om veilig en snel bij onze showroom aan te komen.

Ondanks de omleiding staan wij uiteraard gewoon voor je klaar. Check voor vertrek even je navigatie voor de actuele reistijd. Bij aankomst zorgen wij dat de koffie extra warm is!

Tot snel bij NIWA Motoren!

meer recent nieuws

Verkoop adviseur Motoren

Vind jij motorfietsen, net als wij, helemaal geweldig en wil jij van je passie je [...]

NIWA Opstapdagen

Droom je van motorrijden? Maak je allereerste meters tijdens de NIWA Opstapdagen! Kriebelt het al [...]

Kawasaki Ninja 1100 SX korting Accessoires Pakketten

Vernieuwing en comfort: De Ninja 1100SX De Kawasaki Ninja 1100SX is het paradepaardje in de [...]